چگونه دوست و فامیل خود را در کانادا پیدا کنیم؟

اگر بخواهید مشخصات تماس کسی‌ را که در کانادا زندگی‌ می‌کند پیدا کنید، روشهای مختلفی‌ پیش روی شما قرار دارد. روشهای آنلاین را برای این جستجو می‌توان بصورت زیر خلاصه کرد:

سایت‌های شبکه مجازی مانند فیسبوک و مای سپیس را برای اسم دوستتان جستجو کنید. بسیاری از افراد در پروفایل خود آدرس ایمیل خود را میگذرند.شما باید جستجوی خود را در کانادا انجام دهید که افراد هم نام را از کشورهای دیگر فیلتر کنید.

از سرویس جستجوی افراد در یاهو کانادا yahoo411.canada.ca استفاده کنید.اسم و فامیل دوستتان را و یا اسم و قسمتی‌ از فامیل را وارد کنید تا یاهو اسامی مورد نظر را لیست کند.

از سایت wink.com استفاده کنید. در این سایت میتوانید شخص مورد نظر را با اطلاعات مختلفی‌ که از وی ممکن است داشته باشد در محلهای مختلف از جمله شبکه‌های مجازی جستجو کنید. اگر شخص مورد نظر شما در کانادا است، باید جستجوی خود را در کانادا محدود کنید.

از سایت هایی مانند 411.ca و whitepages.ca و 123people.ca استفاده کنید. اگر تلفن شخص مورد نظر را هم داشته باشد، از این طریق میتوانید اسم و آدرس شخص را بیابید.

داده‌های سرشماری کانادا را جستجو کنید. نامه شخص مورد نظر را بصورت آنلاین در سایت هایی مثل censusfinder.com میتوانید جستجو کنید.

از خدمات جستجوی غیر رایگان برای سوابق افراد مثل publicrecords.ca استفاده کنید.

یک آگهی‌ رایگان در سایت craigslist.ca بگذارید. این آگهی‌ را در قسمت پرسنال بگذارید و اسم شخص را اعلام کنید. اگر شهر یا استان محل اقامت را هم میدانید، آگهی‌ خود را در بخشی از سایت که مربوط به آن محل است قرار دهید.

/ 0 نظر / 126 بازدید