محله های گران قیمت در تورنتو

اکثر خانه های گران قیمت در تورنتو اغلب با مسیرهای اصلی شهر فاصله دارند اما موقعیت مکانی مناسبی دارند. در Bridle Path و Forest Hill چندین خانه گران قیمت وجود دارد (این خانه ها در بهار 2010 در معرض فروش قرار گرفتند).


۱- Bridle Path:

یک عمارت ۱۵میلیونی که از فولاد، بتون و شیشه ساخته شده است و تا حدی شبیه به هتل هایی است که دارای معماری فوق مدرن فلیپ استراک می باشند.


۲- Forest Hill:

این عمارت در سال ۱۹۲۹با هزینه ۱۰/۸ میلیون دلار و به واسطه تجارت فولاد و زیگموند ساموئل ساخته شده است. پس از فوت او، کتابخانه دانشگاه تورنتو را به اسم او نامگذاری کردند.


۳-Park Lane Circle/ Bridle Path:

با پرداخت مبلغ ۱۰/۲۵۰/۰۰۰ دلار، می توانید ۱۵۰۰۰ فوت مربع این زمین را صاحب شوید که شامل یک استخر داخلی با ۶۵۰۰ فوت مربع مساحت و یک مهمانخانه است.


۴- Bridle Path: 

۶/۵ میلیون دلار برای یک قصر فرانسوی با یک مهمانخانه و همچنین انبار بزرگ شراب.


۵- Forest Hill :

۶/۵ میلیون دلار برای خانه دیوید آسپر، معاون اجرایی CanWest Global.


۶- Forest Hill:

۶/۴۹۹/۰۰۰ دلار برای یک خانه که توسط مهندس معمار ریچارد ونگل ساخته شده است که دارای اتاقی با ۳۰۰ بطری شراب و اتاق تمرین ورزشی می باشد. خانه کاپیتان مت ساندین، Toronto Maple Leaf است.


۷- رُزادل:

۵/۹۹۸/۰۰۰ دلار برای عمارتی که در سال 1963 در دهانه مسیل رزادل ساخته شده است و مجهز به استخر مدور و باغهایی می باشد.


۸- Forest Hill: 

۵/۷۹۹/۰۰۰ دلار برای خانه ای با دیوارهای سنگی، دروازه های آهنی، ۹ اتاق خواب و تعداد زیادی بخش های چوبی در خانه.


۹- Hogg’s Hollow:

۵/۷۹۵/۰۰۰ دلار برای خانه ای با یک تئاتر خصوصی و اتاق های بازی و یک اتاق برای پرستار بچه به انضمام زیر زمین سرد برای شراب ها.


۱۰- York Mills:

۵/۵ میلیون دلار برای یک خانه گرجستانی که در مسیل کوچک مشرف بر خلیج رزادل و باشگاه ورزشی و تفریحی خارج از شهر قرار دارد. این خانه دارای زمین گلف با ۵ حفره، یک آبشار و استخر است.
از آنجایی که احتمالا درباره گران ترین خانه انتاریو کنجکاو هستید، بهتر است بدانید گرانترین خانه انتاریو یک عمارت  ۴۵ میلیون دلاری است که بر روی صخره ای در Oakville و مشرف به دریاچه انتاریو قرار دارد.

/ 0 نظر / 231 بازدید