چگونه سریعا در کانادا ثروتمند شویم؟

مجله ها، سمینارها، کتاب ها، مشاوران، برنامه ها، وب سایت ها و متخصصین زیادی در زمینه مهاجرت وجود دارند که به افراد مختلف می آموزند که چگونه می توانند به موفقیت دست یابند و اینکه چگونه می توان از دیگر افراد موفق در کانادا پیشی جست. در این جا ما یک بار دیگر به این موضوع می پردازیم.
موقعی که تازه وارد کانادا شده اید و برف های روی پوتین خود را می تکانید و اولین عطسه را می کنید، شما نیز باید همانند تمامی دیگر افرادی که وارد کانادا شده اند از خود بپرسید:
"چگونه می توانم در این سرزمین باشکوه بدون این که هیچ مجازاتی از طرف فدرال بر من تحمیل شود، ثروتمند گردم؟"

ثروتمند شدن سریع در کانادا
و یا اگر اجتماعی تر از بقیه هستید و می خواهید بدانید که چه کسی شادتر از بقیه است و دقیقه شماری می کند تا کیف خود را بردارد و از محل کار خود بیرون آید و به خانه برود و بر روی تختی دراز بکشد و به برنامه های تجاری که از تلویزیون پخش می شود نگاه کند و یا این که در شبکه های اجتماعی حضور یابد....
می توانیم بگوییم که شما جستجوگر خود را به مکان درستی هدایت کرده اید!

چگونه بتوانیم فورا در کانادا موفق شویم
5 راز تغییر زندگی یک فرد مهاجر در سرتاسر کانادا
(توصیه شده توسط تمامی متخصصان مهاجرت و کتاب های راهنما)


 ۱- شبکه، شبکه، شبکه
این امر احتمالا بدان معنی است که شما با تمامی افرادی که ملاقات کرده اید، هم صحبت شده اید. این هم صحبت شدن شامل همسایه شما (که می تواند یک مهاجر باشد) نیز می شود. او درب را پشت سر خود می بندد و همراه با شما سوار آسانسور می شود. آن ها چیزی به شما درباره شبکه نمی گویند. منظورم این است که شما می دانید فردی در همسایگی شما زندگی می کند و می دانید که با فردی قرار ملاقات گذاشته است و شما به خاطر سر و صداهایی که ایجاد شده است متوجه چنین ملاقاتی می شوید .... بنابراین ممکن است فردی را در اینجا جهت ورود به شبکه خود نادیده گرفته باشید....
۲- از هر فرصتی بهره بگیرید
بلیط های بخت آزمایی OLG را می توانید در فروشگاه هایی که در شعاع کمتر از 2 کیلومتر مربع از محل زندگی شما قرار دارند بخرید. نگرانی از چیزهای عجیب و غریب و همچنین نگرانی از این که عضوی از یک گروه اقلیت باشید را از خود دور کنید. تا موقعی که شما یک مرد سفید پوست میان سال هستید، هر روز مبالغ زیادی پول برای بلیط های بخت آزمایی کنار بگذارید (منبع: وب سایت بازی و بخت آزمایی انتاریو). شما در بخت آزمایی پیروز خواهید شد و مشکلات شما به تاریخ خواهد پیوست.
۳- مهارت های خود را بالا ببرید
اگر شما حتی یک درب قوطی بازکن و یا نان برشته کن حرفه ای باشید، باز هم در جایی که هستید متوقف نشوید و یاد بگیرید که چگونه می توانید یک تپانچه ۴۵میلی متری نیمه خودکار را برای سرقت مسلحانه بعدی خود آماده کنید! به پایگاه های فروش بلیط بخت آزمایی بروید و از مهارت های تازه ای که کسب کرده اید استفاده کنید.
۴-کارآفرین باشید، خلاقیت به خرج دهید
به جای این که کف خواربار فروشی را تی بکشید، سعی کنید تا مراقب صاحب مغازه باشید و آنچه که در حیاط پشتی مانده است را بخرید و خواربار فروشی خودتان را به راه بیاندازید. با این شیوه، شما می توانید با کمترین تلاش، کسب و کار خود را آغاز کنید.
۵- خردمندانه سرمایه گذاری کنید
هر مشتری ای که به خواروبار فروشی شما می آید، یک سرمایه گذار بالقوه در زندگی شما است. به آن ها سلاح ۴۵میلی متری نیمه اتوماتیک خود را نشان دهید (که در گزینه ۳ به آن پرداخته شد) و از آن ها بخواهید تا از پول خود در کسب و کار شما سرمایه گذاری کنند. به آن ها بگویید که سرمایه گذاری آن ها سبب می شود تا بازپرداخت مناسبی دریافت کنند: زیرا شما نمی توانید آن ها را بکُشید.

ثروتمند شدن سریع در کانادا

مطمئنم که با استفاده از ۵ راز توصیف شده در بالا، شما می توانید خیلی زود رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید. در عین حال شما مهاجرانی را مشاهده می کنید که درباره آینده خود نگران هستند و متکی به کسب و کارهایی که فدرال برای آن ها تدارک دیده می شوند و یا از منابع استخدام استانی استفاده می کنند و یا این که متوسل به مجلاتی که در آن موسسات مالی مختلف آگهی می دهند می شوند.
زندگی شگفت آوری داشته باشید!

منبع: http://www.canadaimmigrantblog.com/how-to-get-rich-quick-in-canada-540/

/ 1 نظر / 252 بازدید
ذبیع

خوشم میآید که در مورد کانادا بیشتر بفهمم[قلب]