گفتگو با شورای اشتغال مهاجران منطقه تورنتو

درباره اینکه مهاجران ممکن است که کدام شهر نقل مکان کنند اندکی تفکر کنید. چه شهرهایی بیشتر نظر شما را جلب کرده اند؟ چیزی نگویید! می توانم حدس بزنم! شهر زیبای تورنتو یکی از شهرهایی است که خواهان مهاجرت به آن هستید.


هر ساله حدود ۲۵۰۰۰۰نفر به کانادا مهاجرت می کنند. جالب است بدانید که %۳۰ از مهاجرین، شهر تورنتو را برای زندگی خود انتخاب می نمایند. به نظر می رسد جمعیت فراوانی برای یک شهر باشد! همچنین به نظر می رسد میزان رقابت ها هنگام جستجوی شغل مناسب نیز بالا باشد.

در چنین شرایطی، به راحتی می توانید حدس بزنید که در شهری مانند تورنتو، صدها سازمان وجود دارند که فعالیت هایشان را صرف موفقیت تازه واردین می کنند. امروز می خواهم سازمانی را به شما معرفی کنم که به نظرم در نوع خود منحصر به فرد است. این سازمان، شورای اشتغال مهاجرین منطقه تورنتو (TRIEC) نام دارد.

شورای اشتغال مهاجرین منطقه تورنتو (TRIEC) دارای چندین کارگزار بوده که راه حل هایی برای پیوستن هر چه بهتر مهاجرین متخصص به بازار کار منطقه تورنتو ارائه می کنند. آنچه که موجب منحصر به فرد بودن این سازمان شده آن است که آن ها با کارفرمایان در ارتباط مستقیم می باشند و آموزش های لازم را به آن ها ارائه می کنند. شورای اشتغال مهاجرین منطقه تورنتو (TRIEC) دارای چندین طرح و برنامه جالب توجه می باشد که به شما کمک می کند تا به هدف خود جهت دریافت بهترین شغلی که متناسب با تجارب و فعالیت ها و آموزش های شما می باشد دست یابید.

برای اینکه شناخت بیشتری از آن ها کسب نمایید، من این فرصت را داشته ام که چارلز آشامپونگ صحبت کنم. او مدیر و مسئول بخش روابط اعضا و کارگزاران این شورا می باشد که فعالیت های او تنها دربرگیرنده منطقه تورنتو می باشد.

در این گفتگو، شما به موارد ذیل پی می برید:
•    شما بایستی چه کارهایی پیش از ورود به کانادا انجام دهید؛
•    چه سازمان های دیگری در تورنتو به شما در زمینه اشتغال کمک می کنند؛
•    شورای اشتغال مهاجرین منطقه تورنتو (TRIEC) چه برنامه هایی برای شما دارد؛
•    چه کمپانی هایی با شورای اشتغال مهاجرین منطقه تورنتو (TRIEC) کار می کنند و می توانند کارفرمای بعدی شما در تورنتو باشند.

/ 0 نظر / 78 بازدید